Özel Portföy Yönetimi

Birey ve kurumların menkul kıymet piyasalarını yakından takip etmesi, içinde bulunulan ekonomik ve siyasal gelişmelere göre pozisyon alması oldukça güç, devamlılık isteyen ve zaman alıcı bir iştir. ING Portföy yönetimi bu noktada devreye girmekte ve konusunda uzmanlaşmış personeli, yeterli teknik altyapısıyla piyasaları her an takip edip, koşullara göre aksiyon alarak yatırımcıların portföylerini yönetmektedir.

Tecrübeli portföy yöneticilerimiz özellikle hisse senedi gibi uzmanlık gerektiren enstrümanlarda müşterilerimizin getirilerini istikrarlı bir şekilde arttırmayı hedeflemektedir. Şirketimiz belirli bir portföy büyüklüğünü aşan bireysel ve kurumsal müşterilere özel portföy hizmeti vermektedir. Öncelikle yatırımcılarımıza risk anlayışlarına uygun karşılaştırma ölçütünü belirlenmekte ardından belirlenen yatırım stratejisine uygun şekilde yönetilmektedir. Yatırımcılarımıza Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Bölümümüz tarafından performans takibi, raporlama, portfoy yönetim strateji ve içerikleri hakkında bilgilendirilme yapılmaktadır.

ING Portfoy yönetimi olarak işbirliği yaptığımız tüm kurum, vakıf ve bireysel müşterilerimizin memnuniyetlerini yıllar boyunca devam ettirerek birebir hizmetlerimizdeki özeni, kesintisiz sağlamayı hedeflemekteyiz.